Заняття з англійської мови для дітей , Заняття з розвитку , Центр розвитку дитини Snail

Заняття з англійської мови «Very well»

 

англійська мова для дітей у Центрі розвитку дитини SnailУ багатьох батьків виникають запитання, коли необхідно розпочати вивчення іноземної мови, якщо розпочати його  з раннього віку, чи не вплине це на швидкість оволодіння рідною мовою? Чи не буде малюк «плутатися», чи зможе запам'ятати величезну кількість інформації? Відповідь дитячих психологів та логопедів проста і однозначна: раннє знайомство з іноземними мовами в період до 6 років дуже позитивно позначається на загальному розвитку мовних здібностей. Якраз за допомогою вивчення інших мов ми можемо показати малюкові багатогранність простих понять навколишнього  світу.

Чому потрібно вивчати англійську мову з раннього віку

У багатьох розвинених країнах світу, наприклад у Швейцарії, вивчення іноземної мови з раннього віку є традиційним вже багато десятиліть. Сензитивний період у розвитку (до 6 років) - найбільш продуктивний для максимального засвоєння, запам'ятовування і подальшого відтворення інформації. Мозок дитини налаштований на те, щоб удосконалювати мову. Саме цей момент потрібно «зловити» батькам, щоб закладати основи подальшого вивчення іноземної мови, адже старшій дитині це буде складніше.

Як Ви можете допомогти дитині розібратися з англійською?

  • Перегляньте разом з дитиною  мультфільм англійською мовою, але не перекладайте його. Важливо, щоб дитина сама здогадувалася, про що говорять герої.
  • Після перегляду, нехай дитина рідною мовою розповість Вам, що вона зрозуміла з мультфільму. 
  • Протягом кількох днів переглядайте даний мультфільм, допоки фрази героїв стануть вже звичними дитині.
  • Діти запам'ятовують слова і фрази - розпочинайте заняття з них. Почніть використовувати їх у повсякденному житті. 
  • Перекладіть дитині інші слова і фрази з мультфільму. Поясніть, їхнє значення, та за яких обставин їх вживають.
  • Закріплюйте результат в ігровій формі. Наприклад, для діток віком 3- 5 років, можна практикувати таке: Ви називаєте іграшку англійською мовою, а дитина шукає її, або ж  Ви називаєте дію, а дитина її виконує.
  • Вкотре переглядаючи той самий мультфільм, попросіть дитину повторювати фрази за героями.

Заняття з англійської мови у Центрі розвитку дитини "Snail"

заняття з англійської мови для дошкільнятгрупове заняття з англійської мови для дошкільнят

Ви можете допомогати своїй дитині у вивченні, але все ж роботи досвідченого педагога це не замінить. Пропонуємо вам вивчати англійську зі Snаil адже в «перших кроках» у вивченні англійської, надзвичайно важлива висока кваліфікація педагога, індивідуальний підхід до кожного та великий досвід роботи. У нашому навчанні ми використовуємо лише ігрові методики (пісеньки, віршики, сюжетно-рольові ігри, творчі елементи, руханки). Завдяки тому, що наші уроки - це весела, цікава і, головне, різноманітна гра, Вашим діткам не буде нудно! Дуже важливо не примушувати дитину, а залучати її до спільних дії, тільки тоді ми разом відчуємо результат і будемо задоволені тим, що у нас виходить! У Центрі розвитку дитини "Snаil" Ви маєте можливість відвідувати  групові або індивідуальні заняття, тому можете обрати те, що підходить саме Вам! А помірні ціни потішать Ваш гаманець. Чекаємо Вас на наших заняттях! Будуємо успішне майбутнє дітей разом!

За додатковою інформацією та записом на заняття звертайтеся до нашого адміністратора:

096 416 00 74

063 838 33 13