Ранній розвиток дитини у Центрі розвитку дитини Snail у м. Львів , Заняття з розвитку , Центр розвитку дитини Snail

Заняття з раннього розвитку дитини

 

Заняття з раннього розвитку  у Центрі розвитку дитини "Snail"

Центр розвитку дитини "Snail" пропонує заняття з розвитку для дітей від 1 до 2 років та від 2 до 3 років у групах "Снейлики"!

Важливість занять з раннього розвитку 

Для кожної мами її дитина унікальна та неповторна. Ми любимо своїх дітей просто так, і пишаємося їхніми досягненнями щодня. Нехай подекуди невгамовні, в чомусь неслухняні, проте найкращі у світі. Усі ми мріємо, щоб наші діти були талановитими, виділялися обдарованістю у тій чи іншій сфері. Проте, як розумні батьки, ми повинні знати та розуміти, що багато дітей народжуються з природніми задатками. Однак величезний вплив на їх розвиток та в подальшому розкриття здібностей малюка здійснюють заняття з раннього розвитку. І одразу виникає питання: “Коли починати займатися з малюком?” З однієї сторони, все залежить від особистих якостей характеру, темпераменту дитини та бажання батьків. З іншої — чим швидше тим краще. 
Розвиваючі заняття для дітей від 1 року є надзвичайно цікавими та пізнавальними як для малечі, так і для турботливих батьків. Психологічна атмосфера на заняттях та індивідуальний професійний підхід педагогів спонукає до гармонійного психічного та фізичного розвитку вашої дитини. Використання ігрових практик на заняттях з раннього розвитку сприяє активному сприйняттю малюком навколишнього світу та викликає в нього незабутні емоційні враження, що є  безцінним досвідом.

Структура занять для дітей від 1 до 3 років

        Ранній розвиток дитини — це інтенсивний розвиток здібностей дитини в ранньому віці. Заняття з раннього розвитку дітей від 1 до 3 років мають певну структуру, що передбачає застосування методик М. Монтессорі, Г. Домана, подружжя Нікітіних, М. Зайцева, С. Лупан. Структура занять з раннього розвитку включає поєднання ігрових елементів, читання казок та образотворче  виховання. Тому заняття з вашими малюками є надзвичайно цікавими, пізнавальними та творчими. Вони відбуваються в спеціально облаштованому приміщенні, де грає легка приємна мелодія. Таким чином малюк має можливість насолодитися мелодійною та живою атмосферою, а також як самостійно погратися, так і брати участь у загальній грі.  

    Важливим є те, що кожне заняття має одну загальну тему та розподілене на три часові проміжки тривалістю по 15 хвилин: розвиваючий, творчий та фізична розминка. Розвиваюча частина включає в себе привітання, знайомство з навколишнім середовищем, де акцент здійснюється на пізнавальних здібностях малюка, можливості сприйняття ним чогось цікавого та нового. Особлива увага зосереджена на засвоєнні навиків соціальної комунікації (спілкування з батьками та ровесниками), а також розвитку та вдосконаленню мовлення (вимовляння звуків і знайомство з ними). Творча частина спрямована на розвиток дрібної моторики (пальчикові ігри, ліпка, робота з фігурками та пізнавальними картками), розвиток органів чуття (прослуховування класичної музики, звуків музичних інструментів, природи, тварин, птахів). Фізична розминка спрямована на розвиток рухової активності дитини. Також перевагою занять з раннього розвитку є безпосередня присутність батьків, що створює психологічний комфорт для малюка.

Творчий елемент на занятті з розвитку від 1 до 2 років у Центрі розвитку дитини "Snail"

     Розвиток дрібної моторики руки на занятті з розвитку від 1 до 2 років у Центрі розвитку дитини "Snail"
  


На заняттях з раннього розвитку дітей від 1 до 3 років Центру розвитку дитини Snail створені всі умови для своєчасного розвитку інтелектуальних та творчих здібностей малюка. Ми спрямовуємо високу кваліфікацію наших педагогів та великий досвід роботи на ефективний результат занять з Вашими дітьми. Перевагами розвиваючих занять у  Центрі розвитку дитини Snail є: 

  •  індивідуальний підхід до кожної дитини на заняттях, що дозволяє налагодити психологічну атмосферу та підкреслити її унікальність і харазматичність;
  •  застосування лише ігрових методик (віршики, забавлянки, пісеньки, творчі елементи, руханки), що дає змогу малюкові проявити свою індивідуальність та цікавість до навколишнього світу;
  •  чотирикомпонентні заняття, що включають фізичний, розумовий розвиток, психічні процеси та соціалізацію, які направлені на розкриття, пізнання та розвиток природніх задатків дитини.
       Перевагою  Центру розвитку дитини Snail є помірні ціни. Адже ми турбуємося про те, щоб ваш малюк відчував піклування та розуміння зі сторони наших педагогів і, водночас, відчував максимальний комфорт на кожному занятті. 
ЩАСЛИВА ТА ЗДОРОВА ДИТИНА — найбільше багатство люблячих батьків!

Рухливі вправи під музику на заняття з розвитку від 1 до 2 років у Центрі розвитку дитини "Snail"

      Релакс у басейні з кульками на занятті з розвитку від 1 до 2 років у Центрі розвитку дитини "Snail"

  

 За додатковою інформацією та записом на заняття звертайтеся до нашого адміністратора:

096 416 00 74;  063 838 33 13 

Ласкаво просимо на заняття!