Pозвиваючі заняття для дітей 4-5 років , Заняття з розвитку , Центр розвитку дитини Snail

«Розумники» (4-5 років)

 

Вік 4-5 роки вважається закінченням раннього дитинства, руйнуються попередні стосунки дитина-дорослий, перебудовується соціальна структура розвитку. На перший план виступає взаємовідносини, спілкування між людьми, їхні суспільні функції: моя мама – перукар, а моя – вчитель тощо. Дитині у цьому віці необхідна освіта, спілкування, розвиток, знання. Саме в цей період закладається фундамент соціальної поведінки та бажання до навчання. Формується навчальне та логічне мислення, які в подальшому забезпечать успішну шкільну діяльність. Навчання за програмою нашого центру проходить у ігровій формі, що для дитини лишає приємні асоціації про навчальну діяльність. Дитина починає усвідомлювати певний рівень своїх здібностей, успіх в оволодінні предметами,наслідуванні позитивної поведінки.

Даний курс розроблений для дітей у віці від 4 до 5 років, складається з декількох етапів розвитку спрямованих на розвиток мовлення, логічного мислення , розвитку пам’яті тощо.

Курс пропонує активну взаємодію дитини зі своїми ровесниками та педагогами. Основні акценти у даній навчальній програмі ставляться на розвиток мовлення, знайомляться з буквами, навчаються первинним азам математики. Навчаючи читанню наші педагоги активно використовують такі методики, як картки Домана, кубики Зайцева. Знайомство математикою відбувається у формі гри, основною метою цієї гри звернути увагу дитини до співвідношення (більше - менше), кількості (багато - мала), розмірам (малий - великий). Через певний період діти в змозі характеризувати кількість, якість форм, вести рахунок невеликим групам однотипних предметів.

Наші заняття приймають форму спілкування педагога з кожним учасником групи. Курс «Розумник» стимулює розвиток розмовної мови, збільшення словникового запасу, вчить формулювати та виражати свої думки та почуття. Проходить знайомство з буквами, словами, математичними та геометричними одиницями.

Наші педагоги прагнуть залишити  у дитини приємне враження про навчальний процес, зберегти особисті інтереси, навики та продовжити унікальний та неповторний час дитинства.


За додатковою інформацією та записом на заняття  у групі «Розумник» звертайтеся до нашого адміністратора:

096 416 00 74

063 838 33 13

Ласкаво просимо на заняття!