Заняття з розвитку , Центр розвитку дитини Snail

Заняття з розвитку

 

Заняття з раннього розвитку дитини

Заняття з раннього розвитку  у Центрі розвитку дитини "Snail"Особливостями психічного розвитку раннього віку є особлива потреба у маніпуляції побутовими предметами, спілкуванні дитини з дорослим, потреба у спільній діяльності, при цьому відносини повинні бути опосередковані певними предметами та діями. У процесі такого спілкування відбувається активне засвоєння малюком соціально вироблених способів використання предметів та пізнання навколишнього світу.


«Розумники» (4-5 років)

Вік 4-5 роки вважається закінченням раннього дитинства, руйнуються попередні стосунки дитина-дорослий, перебудовується соціальна структура розвитку. На перший план виступають взаємовідновини, спілкування між людьми, їхні суспільні функції: моя мама – перукар, а моя – вчитель тощо. Дитині у цьому віці необхідна освіта, спілкування, розвиток, знання. Саме в цей період закладається фундамент соціальної поведінки та бажання до навчання. Формується навчальне та логічне мислення, які в подальшому забезпечать успішну шкільну діяльність. Навчання за програмою нашого Центру проходить в ігрові формі, що дає дитині приємні асоціації про навчальну діяльність. Дитина починає усвідомлювати певний рівень своїх здібностей, успіх в оволодінні предметами, наслідуванні позитивної поведінки.

Підготовка дитини до навчання у школі


Запрошуємо у групу "Дошкільнятко" у Центр розвитку дитини Snail Група "Дошкільнятко" 

Відповідальний і хвилюючий момент у житті кожної дитини – це перехід із дошкільного навчального закладу до початкової школи. Цей період  пов'язаний не тільки з набуттям нового статусу та відкриттям нових можливостей, а ще й з труднощами, які виникають у неї при входженні у нове соціальне середовище. Успішне розв’язання цієї проблеми залежить від адаптації  дитини до шкільного життя, оволодіння нею навчальної діяльності. Саме тому одним із важливих  напрямків роботи  Центру розвитку дитини «Snail» є підготовка  до школи.

заняття для дітей з особливими потребами "1+1"

заняття для дітей з особливими потребами "1+1"

Заняття з англійської мови «Very well»

англійська мова для дітей у Центрі розвитку дитини Snail Сьогодні немає необхідності доводити батькам переваги володіння іноземною мовою, особливо це стосується англійської, адже її значення у сучасному світі важко переоцінити.
Зараз англійська - мова міжнародного спілкування, її знання надзвичайно важливе для сучасної успішної людини, і саме вивчення її з раннього віку буде неоціненним вкладом у майбутнє Вашої дитини!

заняття "baby-масаж"

заняття "baby-масаж"