Дитяча арт-студія , Заняття творчості , Центр розвитку дитини Snail

Заняття «Baby-art»

 

Деякі діти починають малювати вже у 18 місяців, переважна більшість у 2-3 роки. Спочатку це просто карлючки, намальовані там і тим, що перше попадеться до рук… Далі це малюнки олівцями, фломастерами, фарбами, ліпка пластиліном чи тістом, вироби з кольорового паперу, побудовані будиночки з піску, або просто виконана пісня. Словом, бажання творити закладене в малюків практично з народження. Тому для дітей творчість – це  природне і цікаве заняття, а для дорослих чудова можливість природно і цікаво розвивати особистість свого малюка.

Психологи стверджують, що у всіх витворах відбиваються чуттєві переживання, за допомогою яких, через образи і символи, можна пізнати і зрозуміти внутрішній світ дитини. Метод, що слугує розпізнаванню, дослідженню і вираженню почуттів за допомогою мистецтва, називається арт-терапією. Терапія мистецтвом спрямована на активізацію особистих задатків дитини, розвиток когнітивних умінь (уяви, уваги, пам’яті, мислення),  емоційної сфери (вміння заспокоїтися, розслабитися і виплеснути негативні емоції, почуття, переживання), прояв скритих якостей та розвиток самооцінки, реалізація творчого потенціалу.

Арт-терапія – універсальний інструмент, який служить не тільки для розвитку творчого потенціалу особистості дитини, але й створення внутрішніх ресурсів для попередження і подолання проблем неврозів, стресів, страхів, порушення самооцінки, спілкування з оточуючими.  

Важливо відзначити, що на заняттях «Baby-art» ми не ставимо собі за мету зробити з дитини Пікассо. Наше основне завдання, через малюнок або інший вид творчої діяльності, максимально розвинути особистісний потенціал дитини, навчити висловлювати свої почуття, потреби, бажання, розуміти та пояснити мотиви своєї поведінки, діяльності і спілкування, сформувати в дитини вміння виражати своє я, що складає основу повноцінного розвитку та пристосування дитини до навколишнього середовища.

 Прочитати більше про арт-терапевта Ви можете ТУТ.

За додатковою інформацією та записом на заняття «Baby-art»  звертайтеся до нашого адміністратора:

096 416 00 74

063 838 33 13

Ласкаво просимо на заняття!