Дитяча театральна студія у Центрі розвитку дитини SNAIL , Заняття творчості , Центр розвитку дитини Snail

Театральна студія

 

У театралізованій діяльності дитина відчуває себе актором, режисером, митцем. Вона вільна і розкута в своїх діях. А це — шлях до розвитку особистості.

У дошкільному віці потрібно розвивати механізми, необхідні як для опанування письма, так і для розвитку психічних процесів, що забезпечують базовий рівень знань, умінь та навичок, тому мають бути створені всі умови для накопичення дітьми досвіду — рухового та практичного — від якого залежатиме їхнє майбутнє. Особливого значення має розвиток дрібної моторики руки. Наша театральна студія спрямована на це, тому на заняттях педагоги використовують різні за розміром театри, різні предмети та іграшки в різних формах педагогічного процесу від занять до розваг, що забезпечує всебічно гармонійний розвиток особистості малюка. Робота проводиться комплексно, послідовно, за етапами.

Пальчикова гімнастика, дихальні вправи, пальчикові ігри (інсценування), прослуховування та відтворення казки, міні-сценки, вірші, загадки, творчий елемент – все це чекає на дітей на заняттях нашої театральної студії.

Наші контакти:

096 416 00 74

063 838 33 13