Майстер-класи з глини у студії гончарства та ліпки у м. Львів. , Заняття творчості , Центр розвитку дитини Snail

Студія гончарства та ліпки

 

Ліпка з глини у Центрі розвитку дитини Snail Cпершу гончарні вироби створювали методом ліпки, згодом процес вдосконалився внаслідок винайдення гончарного кола – двох круглих пластин, з’єднаних віссю. Розкручуючи нижню більшу пластину, завдяки швидкому обертовому руху на верхній гончар здобув можливість з глиняного валка формувати симетричну ємність. Щоб надати напівфабрикатам водонепроникних властивостей, їх випалювали на багаттях, що поступово еволюціонували до спеціальних гончарних печей. Гончарство зародилось у середовищі землеробів, які зуміли опанувати одразу три стихії – вогонь, воду і глину. Головними окрасами гончарних виробів є витиснені чи вишкрябані візерунки, розфарбовані або покриті розмаїтими кольоровими поливами.

Вплив гончарства та ліпки на стан людини

Гончарство – непересічна нагода поєднати радість творення прекрасного і якісний відпочинок. Для діток знайомство з гончарними виробами – це, перш за все, пізнавальна наука завдяки розвагам, адже малюки знаходять чимало способів творення з глини усього, що їм підказує уява. Ліпка з глини дуже добре впливає на гармонійний розвиток - вчить концентруватися і тренує терплячість. Скочування і розпластування глини готує руку до письма та розвиває пластичну експресію. Дорослі ж під час занять оцінять спокій, здобутий посеред виру подій і щоденних обов’язків, адже вироби з глини своїми руками - чудовий спосіб хоч на трохи перепочити від звичного поспіху. Ліпка з глини дозволяє по-справжньому заспокоїтись, а концентрація у процесі творення вимріяних предметів завжди винагороджується втішним результатом - милим ведмедиком, вигадливим горнятком чи прикрасою. Фантастична атмосфера автентичних традицій української народної культури гарантує відпочинок, яскраві спогади і наповнення оптимістичними думками.

Гончаримо глечик у студії гончарства та ліпки у Центрі розвитку дитини SnailГотовий виріб - горнятко для кави

Студія гончарства та ліпки "Куманець"

У Центрі розвитку дитини “Snail” працює студія гончарства і ліпки для дорослих та дітей «Куманець», де заняття проводить талановита народна майстриня. Ліпкою можуть займатися малюки від трьох років, трохи складнішим гончарством – дітки від чотирьох. Навчання відбувається індивідуально чи в групі. Неабикою популярністю користуються сімейні майстер-класи, впродовж яких межі між поколіннями стираються, як межі між робочими шматками глини, а результат спільної творчості стає чудовою пам’яткою про незвичну родинну зустріч.

Заняття у студії гончарства та ліпки «Куманець» включають:

  • фахову опіку;
  • навчання основ ліпки з глини;
  • допомогу у роботі на гончарному колі;
  • вивчення різних технік декорування;
  • матеріали й інструменти.

Заняття у студії гончарства та ліпки «Куманець» постійнодіючі і не створюють замкненого циклу, тому Ви чи Ваш малюк можете завітати до нас тоді, коли Вам пасує, і так часто, як Ви хочете. Спробуйте!

Записатись на заняття Ви можете за телефонами:

096-416-00-74; 063-838-33-13


Залишити коментар