Дитяча музична студія у Центрі розвитку дитини SNAIL , Заняття творчості , Центр розвитку дитини Snail

Музична логоритміка

 

Муз

Музична логоритміка— це захопливий, веселий, емоційний і дуже цікавий вид навчання й виховання наших маленьких розумників. Окрім усього, це ще й позитивно впливає на здоров'я дитини! 

Музична логоритміка — це прискорення розумового та інтелектуального розвитку дітей. Ще Піфагор проводив свої заняття з математики під музичний супровід! А якщо музичне середовище створюється за допомогою дитячого фольклору, тоді вихованці проходять своєрідну школу життя.

У нашому організмі, як і в природі, усе підпорядковано ритму. Руховий ритм впливає на становлення мовленнєвих механізмів, розвиває відчуття ритму й допомагає навчатися швидко, легко та зі захопленням!

Ефективінсть занять і виключна користь для малюка зумовлена триєдністю впливу музики, слова й руху. Заняття містять артикуляційну гімнастикупальчикові ігри, фонематичні ігри, спів, слухання музики. Формування навичок співу і слухання, ладового чуття й відчуття прекрасного, ритмічних рухів і ритмічно-мовленнєво-рухових навичок сприяє правильній звуковимові, розвитку музичного слуху і координації співу з рухами, а також впливає на підвищення інтелекту і загального розвитку дітей.

Отже, запрошуємо до чарівної країни — МУЗИЧНОЇ ЛОГОРИТМІКИ! І перекажіть усім, що ми маємо чудову можливість доторкнутися до дива й відвідати цю казкову країну! А допоможуть у цьому заняття в Центрі розвитку дитини Snail у групі "ДоМіСолька".

Участь у занятті за попереднім записом:

096 416 00 74

063 838 33 13


Залишити коментар