Малювання, ігри та терапія піском у Центрі розвитку дитини Snail у м. Львів , Заняття творчості , Центр розвитку дитини Snail

Малювання піском "Sand art"

 

Малювання піском у Центрі розвитку дитини "Snail"

Девіз методики: "часто руки знають, як розплутати те, над чим марно б'ється розум".

Що таке малювання піском?

Малювання піском «Sand-Art»  - це можливість зануритися у казковий світ фантазій, створити  химерні образи, і стати творцем прекрасного. Створюючи картини піском, ви поринаєте у захоплюючий процес, що неодмінно охопить усі сфери почуттів, пробудить творчий потенціал, розслабить та надихне водночас. Малювання піском – заняття, яке буде цікавим як дітям, так і їх батькам. Малюнки з піску дають прекрасну можливість розкритися  власному «Я», тому найчастіше використовуються з діагностичною та заспокійливою метою. Немає вікового обмеження, це захоплюючий, цікавий процес для діток будь-якого віку, адже ігри з піском дітки розпочинають ще з піврічного віку, підкидають його або перемішують долонями.

Вплив піскової терапії на дітей

 З педагогічного та психологічного аспектів ігри з піском дуже важливі, оскільки пісок прекрасний, матеріал для творчості, експериментів, пізнання та конструювання. Дитинка занурюється у гру з піском фізично та емоційно. Саме тому терапія піском має дуже важливе значення, оскільки при цьому у дітей концентрується увага та допитливість. Дитина готова пізнавати нове і пробувати себе в новому, створювати уявні образи,  працювати руками і отримувати нові враження та задоволення. Усе це і закладено в основу терапевтичного ефекту для дитини, коли  гармонійно поєднаються розум, тіло і душа. Малювання піском добре й тим, що під час процесу можна змінити малюнок, намалювати новий, доповнити його деталями чи героями. Малюючи піском, не треба чекати, коли він висохне, не треба користуватися гумкою.
У процесі піскової терапії у дітей підвищується тактильна чутливість, розвивається дрібна моторика рук. Крім того, це вид активного відпочинку, який приносить задоволення та розслаблення. Пісок м'який, тягучий, теплий (у «Snail» пісок підігрівається за допомогою спеціальної лампи) і це подобається і дітям і дорослим. Терапія піском позитивно впливає на психічні процеси (увагу, уяву, пам’ять, логічне мислення, зорове та слухове сприйняття), допомагає формувати у дітей такі навички, як створення композиції, правильної пропорції зображення.  У дитини розвивається точність та координація рухів, ручки стають гнучкіші. Діти навчаються діяти за словесними інструкціями, а також власними силами досягати поставленої мети.
Дослідження довели, що, під час піскової терапії, дитина не тільки опановує практичні навички та здійснює творчі задуми, а й розширюють світогляд, вчиться творчо мислити, та бачити прекрасне у повсякденному.

Малювання піском у Центрі розвитку дитини "Snail"

 Запрошуємо Вас та ваших діток на заняття з малювання піском у Центр розвитку дитини "Snail". Відвідуючи заняття у нашому Центрі, Ви можете бути впевнені у тому, що з Вашою дитиною працюватимуть кваліфіковані психологи, які знайдуть індивідуальний підхід до кожного! У Центрі розвитку дитини "Snail" на Вас чекає спеціально обладнана кімната для малювання піском, а працюватиму дітки на спеціальних австрійських ящиках з підсвіткою та підігрівом! У нас Ви маєте можливість відвідувати, як групові так і індивідуальні заняття за помірну ціну, обирайте той формат, який влаштовує саме Вас! Розвиваємо творчий потенціал дітей разом!

Піскова терапія у Центрі розвитку дитини "Snail"

За додатковою інформацією та записом на заняття звертайтесь до адміністратора:

096 416 00 74;   063 838 33 13 

Ласкаво просимо на заняття!