Заняття творчості , Центр розвитку дитини Snail

Заняття творчості

 

Заняття «Baby-art»

Деякі діти починають малювати вже у 18 місяців, переважна більшість у 2-3 роки. Спочатку це просто карлючки, намальовані там і тим, що перше попадеться до рук… Далі це малюнки олівцями, фломастерами, фарбами, ліпка пластиліном чи тістом, вироби з кольорового паперу, побудовані будиночки з піску, або просто виконана пісня. Словом, бажання творити закладене в малюків практично з народження. Тому для дітей творчість – це  природне і цікаве заняття, а для дорослих чудова можливість природно і цікаво розвивати особистість свого малюка.

Малювання піском "Sand art"

Малювання піском у Центрі розвитку дитини "Snail"Девіз методики: "часто руки знають, як розплутати те, над чим марно б'ється розум".
Створення пісочних композицій на відміну, наприклад, від малюнка не вимагає особливих умінь. Пісочні ігри підходять для всіх діток, особливо для тих, кому важко перетворити свої переживання у слова: наприклад, тому, що вони дуже гострі та болючі або просто тому, що дитина не володіє великим словниковим запасом.

Театральна студія

У театралізованій діяльності дитина відчуває себе актором, режисером, митцем. Вона вільна і розкута в своїх діях. А це — шлях до розвитку особистості.

У дошкільному віці потрібно розвивати механізми, необхідні як для опанування письма, так і для розвитку психічних процесів, що забезпечують базовий рівень знань, умінь та навичок, тому мають бути створені всі умови для накопичення дітьми досвіду — рухового та практичного — від якого залежатиме їхнє майбутнє. 


Музична логоритміка

Музична логоритміка— це захопливий, веселий, емоційний і дуже цікавий вид навчання й виховання наших маленьких розумників. Окрім усього, це ще й позитивно впливає на здоров'я дитини! 

Музична логоритміка — це прискорення розумового та інтелектуального розвитку дітей. Ще Піфагор проводив свої заняття з математики під музичний супровід! А якщо музичне середовище створюється за допомогою дитячого фольклору, тоді вихованці проходять своєрідну школу життя.

Студія гончарства та ліпки

Гончарство у Центрі розвитку дитини Snail Гончарство – одне з найдавніших людських ремесел, коріння якого тягнеться ще до часів неоліту або далеких 6-4 тисячоліть до н.е. Його суть полягає у рукотворному виготовленні з глини посуду та предметів домашнього вжитку, у сучасних умовах - також елементів декору і сувенірів.