Консультація дитячого психолога у Львові , Заняття та консультації спеціалістів , Центр розвитку дитини Snail

Психолог

 

Немає нічого кращого за щиру дитячу усмішку. Проте уявімо нашу реакцію, коли оченята наших дітей засмучені, а ми не знаємо у чому причина. На просте запитання: «Що сталося? Чому зажурився чи зажурилася?» у відповідь чуємо буркотіння під ніс чи звичний дитячий плач. Хтось махне на це рукою! Здавалося б, всі ми були дітьми – переросте… пройде. Проте як люблячі батьки ми повинні розуміти, що будь-які переживання малюка прямо чи опосередковано впливають на його психічний розвиток.
Психічний розвиток дитини є важливим фактором здорового самопочуття вашого чада. Адже психіка малюка дуже вразлива, тому навіть сказане нами необережне слово може так чи інакше вплинути на формування його особистості в майбутньому.Труднощі, з якими стикаються батьки у вихованні дитини, допоможе подолати дитячий психолог, який володіє необхідними знаннями та практичними навиками. 

Для чого потрібен дитячий психолог

Зазвичай звернення до психолога лякає багатьох батьків. Проте сучасні розумні батьки повинні знати, що сьогодні, дитячий психолог – це фахівець, педагог-практик, який, насамперед, покликаний зробити вашу дитину щасливою, життєрадісною, дати можливість малюку все більше пізнавати світ і взаємодіяти з ним. 
Якщо ми звертаємося за порадою до дитячого психолога, це аж ніяк не означає, що з нашою дитиною щось не так. Просто наш малюк унікальний, потребує більше уваги для гармонійного психологічного розвитку. Кожен з батьків має розуміти, що його дитина індивідуальна, тому функція психолога полягає в тому, щоб знайти індивідуальний підхід до кожної дитини за допомогою різноманітних методів, перевірених на практиці.
Працюючи з дитиною, психолог сприяє її кращому розумінню своїх емоцій, подоланню страхів, невпевненості в собі, орієнтуванню у складній життєвій ситуації.

Переваги психологів Центру розвитку дитини "Snail"

       Звичайно, що найкращими психологами для своєї дитини є терпеливі, турботливі та люблячі батьки. Але всі ми розуміємо, що в ідеалі  не завжди і у всьому вдається приділити увагу малюку. Подекуди важко контролювати власні емоції, і налаштувати себе на позитивну взаємодію. Тому кваліфіковані працівники Центру  розвитку дитини "Snail" допоможуть Вам подолати труднощі та проблеми у вихованні Вашої дитини. 
Перевагами психологів Центру розвитку дитини  "Snail" є:
  • Висока кваліфікація: психологи нашого Центру мають професійну кваліфікацію в галузі педагогічної, вікової, дитячої психодіагностики, психології розвитку та інших галузей психологічної науки.
  • Індивідуальний підхід до кожного: базовим завданням психологів нашого Центру є пошук індивідуально підходу до Вашої дитини, зважаючи на вікові особливості, особисті якості, характер, темперамент.
  • Великий досвід роботи, заняття з дітьми з особливими потребами: особливу увагу фахівці Центру розвитку дитини "Snail" приділяють дітям з особливими потребами. У цьому випадку, завдяки спільній співпраці психолога та батьків можна досягнути кращих результатів. 
  • Використання передових методик у роботі.
  • Консультації для батьків. Якщо у вас виникають запитання, то у  Центрі розвитку дитини "Snail" Ви можете звернутися за порадою до наших психологів, які з великим задоволенням дадуть відповіді на всі питання, що стосуються розвитку Вашої дитини.
Ми – допоможемо вашим дітям стати активними, цілеспрямованими, життєрадісними! А головне – ЩАСЛИВИМИ і ЗДОРОВИМИ!

Наші контакти:

096 416 00 74

063 838 33 13