Дитячий дефектолог Центру розвитку дитини Snail , Заняття та консультації спеціалістів , Центр розвитку дитини Snail

Дефектолог

 

заняття з дефектологом у Центрі розвитку дитини Snail Усі батьки мріють, щоб їхні діти росли здоровими і щасливими. У повній мірі ці якості залежать від усебічного розвитку – фізичного, психічного, мовленнєвого і соціального. Перелічені елементи є важливими та взаємодоповнюваними, і коли поступ якогось із них викликає батьківське занепокоєння, виникає потреба у допомозі кваліфікованого спеціаліста. Часто таким фахівцем стає вчитель-дефектолог, який діагностує причини певного відхилення у дитячому розвитку і працює над його виправленням чи зменшенням його небажаного впливу на якість життя дитини і її оточення.

У чому допомагає дефектолог?

Серед поширених проблем, із якими працює дефектолог:
 • проблеми мовленнєвого розвитку, спричинені розладами психічного розвитку;
 • відсутність дисципліни і нерозуміння заперечення;
 • гіперактивність;
 • поведінкові порушення дітей з особливими потребами - аутистів, дітей з ДЦП, із синдромом Дауна.
Часто батьки самі намагаються рятувати ситуацію, користаючи із розмаїття матеріалів у книжках та мережі. Проте без спеціальної освіти, досвіду і розуміння особливостей профілактики аномального розвитку такі спроби не увінчуються успіхом, натомість марнується час - один із ключових факторів успіху в корекції поведінки дитини.

Досвідчений дефектолог - справжня знахідка для батьків, адже здатний:
 • здійснити комплексну діагностику поведінки дитини;
 • швидко встановлювати доброзичливий контакт з вихованцем, підтримуючи дружню атмосферу корекційних занять;
 • займатись як із малюками, що мають поведінкові відхилення, так і з особливими дітьми, для яких важкою наукою є розрізнення емоцій навколишніх і турбота про себе;
 • прищеплювати дітям бажані навички традиційними та новаторськими методами;
 • коригувати дефекти, виховувати чітку вимову, розвивати просторове орієнтування, дрібну та загальну моторику;
 • проводити інтенсивні заняття, спрямовані на комплексне усунення поведінкових проблем;
 • працювати з різними віковими групами за індивідуальними програмами у формі індивідуальних та групових занять.

Переваги дефектологів Центру розвитку дитини "Snail"

на занятті з дефектологом у Центрі розвитку дитини Snail У центрі розвитку дитини “Snail” зібрались найкращі дефектологи Львова, за плечима яких - фахова освіта і тривалий досвід роботи з різноманітними дітками та їх проблемами. Якісна соціальна адаптація усіх вихованців є головною метою Центру, долати шлях до якої допомагають висока кваліфікація педагогів, їхнє уміння знайти підхід до кожного та використання передових методик у роботі. Серед останніх – новітні знахідки «спеціальної освіти», яку називають «дефектологію» у країнах західного світу, у тому числі спортивні, арт-терапевтичні та ігрові заняття. Зокрема, гра займає неабияку роль у дитячому розвитку, адже є спонтанною активністю, що дозволяє розширити знання про себе і людей навколо, водночас пробуджуючи здібності до комунікацій з навколишнім світом. Такі заняття є чимось значно масштабнішим, ніж лише розвагами, бо завдяки їм дитина будує почуття власної цінності та віру у свої можливості.

Важливою перевагою Центру також є те, що спеціалісти не покидають батьків наодинці з проблемами, коли вони залишаються з дітьми самі. Усі успіхи та невдачі малюків після заняття підсумовуються, формулюються короткострокові рекомендації корекції в домашніх умовах. Якісні консультації, сумлінний супровід спеціалістів, послідовна участь батьків у процесі корекції – головні складові успіху кожного нашого вихованця!

Наші контакти:

096 416 00 74;  063 838 33 13

Всьоьго коментарів: 2

Галина 10.07.2017 13:55
доброго дня. Моїй дитині 8 років і не вимовляє звук р , цікавить констультація і вартість послуг.В родині з боку чоловіка мама,племінник почали десь після 9 років. Дякую МІЙ 0660058821 ГАЛИНА
Іванна 05.11.2017 20:09
Добрий вечір .Умене хлопчик 5 років гостра затримка мови і поведінкові розлади...лікуємся в невролога ..тепер потрібні заняття...чи займаєтесь з такими дітьми ,якщо так то яка вартість і деталі...мій номер 0968578146 дякую)

Залишити коментар