Консультація арт-терапевта для дітей та дорослих у Львові , Заняття та консультації спеціалістів , Центр розвитку дитини Snail

Арт-терапевт

 

Дитина чи дорослий, які займаються арт-терапією, під час творчості виявляють особливості свого внутрішнього світу та проблеми, які було складно чи неможливо означити словами. Арт-терапевт (психолог) супроводжує цей процес, допомагаючи зрозуміти виявлені емоції та хвилювання, а також – керувати ними. За такого підходу творчість є лише допоміжним інструментом для аналізу.

 Дитячий арт-терапевт

Арт-терапія – потужний інструмент психологічної роботи, який підходить і дорослим, і дітям, але особливої ваги він все ж набуває для молодших співрозмовників, адже сформулювати словами свої переживання діткам набагато складніше. Натомість дитячий арт-терапевт запропонує малюку намалювати чи зліпити усе, що йому хочеться, поки батьки пояснюватимуть причини свого неспокою. Діткам не кажуть зображувати щось конкретне, навіть якщо вони про це питають чи просять, оскільки завдяки аналізу вільних асоціацій можна зрозуміти, що ж відбувається у дитячому внутрішньому світі. Найчастіше діти зображають свою сім’ю, себе чи людину тої ж статі та віку. Останнє трапляється, коли дитина не хоче обговорювати себе і тому вигадує героя, що має безліч різноманітних характеристик, з яких можна виснувати причини неспокою. Щоб заохотити до продовження розмови, дитячий арт-терапевт може попросити малюка вигадати казку з цим героєм. Ці вигадки, їх зображення на папері чи за допомогою інших образотворчих технік є символічною візуалізацією дитячих страхів, психологічних травм, внутрішніх конфліктів, зрозуміти та перебороти які цілком можливо з допомогою фахових арт-терапевтів.

 Арт-терапевти Центру розвитку дитини "Snail"

У Центрі розвитку дитини “Snail” працюють арт-терапевти високого професійного рівня зі значним досвідом та ґрунтовною освітою. Дитячий арт-терапевт нашого Центру з приємністю допоможе Вашому малюку:

  • сформулювати свої внутрішні переживання;
  • висловити негативні емоції у соціально прийнятний спосіб без шкоди для себе і оточення;
  • усвідомити свої емоції та навчитись керувати ними;
  • зблизитись із рідними чи людьми, з якими йому важко встановити контакт.

Заняття відбуваються у затишній атмосфері та викликають у дітей позитивні емоції, сприяючи формуванню оптимістичної життєвої позиції. Арт-терапія у нашому Центрі – глибокий, але водночас веселий спосіб подолати дитячі проблеми. Ми не змушуємо малюків прискіпливо виконувати нудні завдання, а бавимось і наповнюємо життя кольорами, формами та радістю творення! Спробуйте!

Наші контакти:

096 146 00 74;    063 838 33 13 


Залишити коментар