Заняття та консультації спеціалістів , Центр розвитку дитини Snail

Заняття та консультації спеціалістів

 

Дефектолог

Дефектолог  Центру розвитку дитини Snail У сучасному світі є безліч  засобів, які дозволяють дитині знайомитись з предметами не в натуральній формі, а за допомогою фотографій, схем, моделей, малюнків. Проте, слід пам’ятати, що знайомитись з предметами та явищами треба правильно. Вчитель-дефектолог -  це педагог, який має бути добре знайомий не тільки з педагогікою, але й з медициною, психологією,  оскільки його діяльність спрямована на виправлення вад.

Арт-терапевт

Малюнок з арт-терапевтом у Центрі розвитку дитини Snail
Творчість та мистецтво – чи не найдавніші способи пізнати себе і світ навколо. За допомогою різноманітних образотворчих технік людина має можливість розслабитись, відкритись і хоча б ненадовго здобути гармонію з собою. З давніх-давен творчість вважається ефективним методом зцілення внутрішнього світу, що дотепер широко застосовується у психології і в сучасній термінології називається арт-терапією. 
Арт-терапевт  – це психолог, психотерапевт,  який використовує  у своїй роботі методи мистецтва, пройшов спеціальне навчання і  відповідну сертифікацію з напрямку   арт-терапії.

Логопед

Логопед Центру розвитку дитини Snail Ким є логопед знають усі, проте наскільки серйозних знань і навичок потребує цей фах, розуміє далеко не кожен. Вчителі-логопеди – спеціалісти, що практикують із дітьми та дорослими усі теоретичні здобутки логопедії – масштабної науки, що вивчає причини, симптоми і структуру мовленнєвих порушень, а також формує способи і систему їх виправлення. На сучасному етапі, логопедія стала частиною педагогіки, психолінгвістики та отоларингології, адже володіє спеціальними засобами навчання і виховання, які допоможуть вашій дитині подолати порушення розвитку мовлення.

Психолог

психолог Центру розвитку дитини SnailЧас від часу всі батьки стикаються з труднощами, запитаннями або проблемами, що стосуються виховання дитини. Поряд з питаннями безпеки, затишку, фізичного здоров’я, зовнішніх ознак нормального розвитку, не менш важливими є питання гармонійного психічного розвитку дитини. Відповідальність за дитину лежить на батьках, але є моменти, стикаючись з якими, навіть найдосвідченіші можуть відчувати себе безпорадними. Зрештою, це цілком нормально, оскільки неможливо знати все. У такій ситуації вірним рішенням буде звернутися за порадою до психолога.