Забавлянки для дітей , Центр розвитку дитини Snail

Забавлянки для дітей

 

В. Верховень ІГРАШКИ


Ведмежатко

Ось кумедне ведмежатко,

Грався змалечку ним татко.

Буду бавитись так  само.

«Лапку лиш приший-но, мамо!»Ведмеді збираються на пікнік

Допоможіть ведмедикам зібратися на пікнік

Мультфільм Дострибни до хмаринки онлайн

Мультфільм Котик і півник онлайн

Рухливі ігри

Прихований дзвіночок

Цю гру можна проводити і на вулиці, і в кімнаті. Визначивши того, хто водитиме, всі стають по колу або по прямій лінії. Тримаючи руки за спиною, гравці обережно, так, щоб дзвіночок не задзвенів, передають його один одному, а той, хто водить, старається визначити, у кого знаходиться дзвіночок та вихопити його. Якщо він стоїть далеко від дзвіночка, гравці можуть задзеленчати, щоб подражнити його. Водити починає той, у кого дзвіночок забрали.

Розмальовки для малюків

На цій сторінці ви знайдете розмальовки для малюків

Велоперегони

Захоплюючі велоперегони, стань першим.

Логоритмічні вправи для дітей

1.     Вправи на розвиток уваги і пам'яті.

1.1 Відгадай, що звучить. Потрібно показати малюкові, які звуки видають різні предмети (як шарудить папір, як дзвенить бубон, який звук видає барабан, як звучить брязкальце). Потім потрібно відтворювати звуки так, щоб дитина не бачила сам предмет. А дитина повинна постаратися вгадати, який предмет видає такий звук.

1. 2. Сонце або дощик. Дорослий розказує дитині, що вони зараз підуть на прогулянку. Погода гарна і світить Сонечко (при цьому дорослий дзвенить бубном). Потім дорослий каже, що пішов дощ (при цьому він вдаряє в бубон і просить дитину підбігти до нього - сховатися від дощу). Дорослий пояснює дитині, що та повинна уважно слухати бубон і відповідно до його звуків «гуляти» або «ховатися».