Курси для вагітних у Центрі розвитку дитини Snail , Семінари для батьків , Центр розвитку дитини Snail

Курси для вагітних

 

Записуйтесь до нас у групу!Тренер курсів для вагітних - Анна Чала - має бакалаврський та магістерський дипломи по концептуальній моделі поєднання феноменології та психоаналізу за спеціальністю «Викладач філософських дисциплін». За другою освітою, яку здобуває зараз, матиме диплом спеціаліста з психології. (і темою диплому буде проблеми саме пренатальної психології).

Тренер подала анкету на вступ до Асоціації свідомого батьківства та на участь в навчальному проекті «Пренатальна психологія та сімейне консультування» у дитячому центрі "Мацьопа". Але насамперед пані Анна активно вивчає академічну літературу з пренатальної психології, статті та доповіді з конференцій, слідкує за діяльністю та публікаціями колег, які є акушерками, доулами, пренатальними психологами та педагогами.  

Тренер має колосальний особистий досвід материнства: троє дітей різного віку. Під час вагітності першою дитиною у Харкові відвідувала три різних курси підготовки для майбутніх мам, один з них у «Семя от А до Я», де ходила як на курси для вагітних, так і на заняття з малюками. З другою дитиною у Києві відвідувала курси сама та з дітьми в «Азбуке для родителей»,  «Всезнайка» та «Школа Монтесорі». Відповідно використовувала отримані знання під час кожної з трьох вагітностей, пологів та годування.

Детальна інформація та запис на курси для вагітних:

096-416-00-74;   063-838-33-13

Залишити коментар