Надійний приватний дитячий міні-садок у м. Львів , page , Центр розвитку дитини Snail

Міні-садочок

 


міні-садок у Центрі розвитку дитини Snail
Більшість мешканців Львова, навіть якщо й не є батьками, чули, якою проблемою є влаштувати малюка у державний дитячий садок. Жарти про новоспечених батьків, які після отримання свідоцтва про народження дитини одразу повинні поспішно ставати у чергу до садка, насправді недалеко відбігли від реальної ситуації. І якщо Вам вдалось подолати чи уникнути згадані перешкоди, це не завжди означає гарантований комфортний результат для Вашого малюка.

Що таке міні-садок

Усі батьки хочуть для своїх діток найкращих умов і педагогів, які будуть дбати про їх розвиток з турботою та уважністю, тож, ймовірно, оптимальним варіантом за таких обставин є приватний дитячий садок у Центрі розвитку дитини “Snail” – один із найкращих у Львові, що функціонує у форматі міні-садочка.

Міні-садок – це послуга, завдяки якій Ви можете вільно розпоряджатися своїм часом від однієї до чотирьох годин, знаючи, що про Вашого малюка подбають кваліфіковані та доброзичливі педагоги, що мають тривалий позитивний досвід роботи з дітьми.

Особливості міні-садка у Центрі розвитку дитини “Snail”

Міні-садок у Центрі розвитку дитини “Snail” працює щодня у будні з 10:00 до 14:00. Групи формують з діток від трьох років, які мають можливість не лише весело проводити час з однолітками і знайти нових друзів, а й отримати нові знання і вміння у затишній атмосфері. Програма садка розпланована і насичена цікавими розвиваючими заняттями, серед яких творчі (малювання, ліплення, аплцікація тощо), фізичні (руханка, йога, танці), музичні, математичні, письмові та мовленнєві тощо. Безсумнівною перевагою перебування у нашому міні-садку є сприятливий період дня для навчання, адже, як доведено науковцями, у дообідню пору інформація засвоюється найефективніше.

Вихованці міні-садка Центру розвитку дитини “Snail” проводять час у безпечних, добре освітлених і належно устаткованих кімнатах. У нашому Центрі обладнані спеціальні зони для жвавих дитячих ігор, є зал із сухим басейном і м’ячами для фітболу, дітки мають величезний вибір якісних розвиваючих іграшок.
творче заняття у міні-садку у Центрі розвитку дитини SnailМіні-садок у Центрі розвитку дитини Snail

Додатковими перевагами нашого міні-садка є:

  • невеликі групи, які дозволяють більше часу присвятити кожному нашому вихованцю;
  • спеціально розроблена навчальна програма за методиками авторитетних педагогів М. Монтесорі, Нікітіних, Домана, Зайцева, С. Лупан;
  • гнучкість у виборі активностей відповідно до зацікавлень і схильностей кожної дитини;
  • всебічний розвиток, розширення словникового запасу і комунікаційних навичок;
  • низький рівень ризику підхопити вірусне захворювання, адже малюки з ознаками хвороби до занять у міні-садку категорично не допускаються;
  • захищеність від різноманітних алергій, адже під час смачної перерви діти харчуються лише принесеними з собою продуктами;
  • зважена цінова політика.
Ми працюємо, щоб Вашому малюку було весело, цікаво та затишно! 

Запрошуємо у міні-садок у Равлика!

За детальною інформацією звертайтесь до адміністратора:

(096) 416-00-74 ; (063) 838-33-13 

перерва для ігор у міні-садкурелакс у басейні з кульками у міні-садку