Свято Миколая , Організація дитячих свят , Центр розвитку дитини Snail

Свято Миколая

 

подарунок від Миколая у центрі розвитку дитини Snail Кожного року з наближенням дня Святого Миколая батьки задумуються, як створити в цей день справжнє свято для дітей, адже в дитинстві так важливо вірити в чудо! Центр розвитку дитини «Snail» потурбувався, щоб цей день в житті Ваших дітей перетворився на справжню казку, а Святий Миколай прийшов до кожного малюка. Щороку ми проводимо  тематичне свято Миколая у м. Львів! Запрошуємо Вас з дітками долучитися до святкування разом з нами! 

Святий Миколай може прийти з подарунками для дитинки до Вас додому, Ви можете запросити його до себе в офіс чи відсвяткувати у нашому Центрі!

Організовуючи свято у Центрі, ми ділимо діток на групи за віком, щоб кожна дитинка почувалася комфортно, і отримувала максимальне задоволення від святкування. На створеному нами святі ми приділяємо увагу і турботу  кожній дитині, всі будуть залучені до активних дій! Свято Миколая від Центру розвитку дитини «Snail» -  це  святкова вистава для дітей, цікаві конкурси, веселі ігри, несподівані сюрпризи! Ми створюємо діткам святковий настрій, а за допомогою аквагриму, кожен малюк може перетворитися в казкового персонажа! Відомо, що всі дітки люблять мильні бульбашки, адже те, як вони виникають ні звідки і пропадають в нікуди,  ні що інше, як справжня магія. Тому на нашому святкуванні на діток чекає бульбашкове шоу. Ми створимо справжнє свято для дітей! Кожен маленький гість отримає подарунок з великого мішка Святого Миколая, а сама атмосфера свята не залишить байдужим нікого! 

Свято Миколая у Центрі розвитку дитини SnailМиколай у Центрі розвитку дитини Snail

 Телефонуйте та замовляйте тематичне святкування дня святого Миколая у м. Львів для своєї дитинки у Вас вдома, в офісі або приєднуйтесь до святкування у нашому Центрі! Ми потурбуємось, щоб цей день став незабутнім для Вашої дитини!

Створюймо казкове дитинство разом!

Телефони для запису:

096-416-00-74; 063-838-33-13

Залишити коментар