Організація та святкування дитячого дня народження у Львові , Організація дитячих свят , Центр розвитку дитини Snail

День народження

 

Естафети з кульками на святкуванні дня народження у Центрі розвитку дитини Snail

Кожен день народження – це сміх, радість, веселощі для дитини. А для батьків найбільше щастя – чути радісний сміх і бачити блиск захоплених очей своїх дітей. Подаруйте своїй дитині яскраве свято. Наш Центр допоможе зробити цей подарунок незабутнім. Ми врахуємо Ваші та дитячі побажання, вікові потреби, інтереси та індивідуальні особливості, тому кожній дитині на святі буде цікаво.

Ми пропонуємо організацію найцікавіших та найяскравіших  дитячих днів народження у м. Львів! Місцем проведення може бути Ваш дім або Центр розвитку дитини Snail, особливо, якщо гостей багато і Ваше помешкання не в змозі розмістити усіх, кого Ви хочете запросити. 

Переваги святкування дитячого дня народження у нас:

 • Комфортні, затишні, святково прибрані кімнати, що створять атмосферу казкового свята.
 • Святковий стіл та кімната для розваг розміщенні окремо.
 • Час та тривалість свята обираєте Ви.
 • Програма розваг залежно від кількості гостей, віку та вподобань іменинника.
 • Цікаве та незабутнє проведення особливого дня з вибраним Вами казковим героєм.
 • Ви теж гість на святі!

Головне у святкуванні дня народження - не страви на святковому столі, не вбрання гостей. 

Головне - це події, які відбуваються на святі:  

 • Дитячі квести (тематичні програми). Спеціально розробленні під визначений вік. Інтерактивні ігри з активною участю дітей (наприклад, пошук скарбів) розігруються та ведуться професійними аніматорами. Протяжність програми коливається від 1 до 4 годин. Підходить при обмеженому бюджеті не дорогий і дуже активний варіант, який запам’ятається дітям. 
 цікаві квести для дітей           квест для дітей                                                                                              
 • Аніматори та казкові герої. Дитячий аніматор знаходить підхід до дітей та вміє привернути їхню увагу. Сценарії святкування пишуться індивідуально для кожного замовника. Музичне оформлення з дитячих та пригодницьких фільмів (в залежності від віку дітей) допоможуть дітям проникнутись веселою атмосферою свята. Ви самі обираєте свого казкового героя: Піратка, Козачка, Попелюшка, Фея, Принцеса, Пеппі Довгапанчоха, Леопардик, Клоунеса, Фея Блум.
козачкадитячий аніматор Пірат
 • Мильні бульбашки - нова послуга, яка користується популярністю серед дітей та дорослих. Тривалість презентації - до 30 хв. Можна побачити велетенські кулі в розмір іменинника. Дуже цікава забава,яка у поєднанні з міні-диско сприймається  «на ура» всіма: як  трирічними дітками, так і  їхніми бабусями.
 • Більш спокійний вид проведення свята Дитячі вистави. Захоплюючий сюжет вистави запам’ятається, як імениннику, так і його гостям. Вистави розраховані під конкретний вік, врахуємо індивідуальні побажання.
міні-диско під генератор мильних бульбашокляльковий театр
 • Аквагрим - розмалюємо Ваших дітей, (при бажані і Вас) безпечними фарбами. Також дітям дозволяється розмальовувати один одного і самих себе.
 • Шоколадний фонтан з якісним сертифікованим шоколадом та ефектні фруктові та зефірні композиції - найкращий солодкий сюрприз для іменинника та гостей!
 • Подарунок імениннику та призи для гостей!
шоколадний фонтан та фруктова пальмапрофесійний аквагрим
 • Яку б програму Ви не обрали,  професійний дитячий фотограф - збереже пам'ять про прекрасні миті незабутнього дитячого свята. Через багато років Вашій дитині буде цікаво подивитися на себе та своїх друзів. Ці фотографії ще довго будуть приносити емоції, які були пережиті на святі!

Святкування проводяться якісно, цікаво та весело!

святкування з Леопардикомтворче завдання

Переглянути більше фото зі святкування днів народження у нашому Центрі Ви можете в Галереї сайту. 

За детальною інформацією звертайтесь до адміністратора Центру:

096 416 00 74;   063 838 33 13   

Наші організатори допоможуть Вам визначитись, що саме сподобається  Вашій дитині та її друзям!


Залишити коментар