Організація дитячих свят , Центр розвитку дитини Snail

Організація дитячих свят

 

Свято Миколая

Бульбашкове шоу на святі Миколая у Центрі розвитку дитини SnailДень Святого Миколая  для дитини - це одне з найсвітліших і радісних свят, яке сповнене несподіванками, теплом, увагою та любов’ю. Святого Миколая здавна вважали покровителем дітей, тому щороку зимовим вечором  з 18 на 19 грудня діти чекають на диво. Написавши попередньо листа до Миколая, діти очікують, що лист успішно дійшов до адресата, а їхні побажання збудуться! Ще ввечері дітки виглядають у вікно, з надією побачити, як до них їде Святий Миколай, а вночі намагаються не засинати до останнього, щоб побачити його хоч краєм ока! 

День народження

Святковий торт на дні народження у Центрі розвитку дитини "Snail"Кожен день народження – це сміх, радість, веселощі для дитини. А для батьків найбільше щастя – чути радісний сміх і бачити блиск захоплених очей своїх дітей. Подаруйте своїй дитині незабутнє свято. Наш центр допоможе зробити цей подарунок незабутнім. Ми врахуємо Ваші та дитячі побажання, вікові потреби, інтереси та індивідуальні особливості, тому кожній дитині на святі буде цікаво.

Свято солодощів

СОЛОДКО ЗУСТРІЧАЄМО ВЕСНУ!

У Центрі розвитку дитини «Snail» відбулося свято Солодощів!

Театралізоване дійство з казковими героями розповіло дітям про користь та шкоду від солодощів, діти взяли участь у декоруванні домашнього печива, скуштували шоколадний фонтан, весело і з користю провели час.