Методика Лупан у Центрі розвитку дитини SNAIL , Методики розвитку , Центр розвитку дитини Snail

Методика Сесіль Лупан

 

 Девіз методики: «Не «заповнювати» голову дитини заняттями, а розвивати її природні таланти!»

Методика створена молодою мамою, яка серйозно зацікавилась ідеями Гелена Домана, відвідувала його семінари і в результаті вирішила застосовувати цю методику у виховані своєї дочки Галі. Як наслідок, не міняючи принципи Домана, Сесіль змінила саму методику. Про свої напрацювання, які вона втілювала у життя виховуючи двох доньок, написала книгу «Повір в своє дитя», яка стала настільною, для мам по всьому світу.

Дана методика має свою точку відліку у виховані дитини: при навчанні потрібно звертати увагу на емоційний стан і на індивідуальні потреби. На власному досвіді  Сесіль переконалась, що універсальної методики розвитку не має, до кожної дитини потрібно проявляти гнучкість та творчий підхід.

Принципи методики:


  • Інтерес, радість від занять - головне у виховані.
  • Кращі вчителі для дитини – її батьки. Необхідно відчувати, що саме зараз потрібно Вашій дитині та проводити заняття по цій темі.

Сесіль Лупан наполягає на фізичному розвитку дитини, одночасно, роблячи акцент на плаванні та інтелектуальному розвитку. Для повноцінного розвитку потрібна стимуляція всіх п’яти органів чуття малюка, починаючи з пелюшок. Він повинен мати можливість пізнавати світ по запаху, звуку, дотику, зору, смакові. Заняття повинні бути короткими і насиченими, щоб дитина не стомлювалась і  не втрачала інтерес.

Гра - кращий спосіб подачі інформації для малюка. Орієнтуватися на інтереси дитини, потрібно зацікавлювати її, на хвилі подавати розвиваючу інформацію. Наприклад, не тільки показувати картинку «лялька», «медведик», «кубики», а доповнювати характеристиками цих предметів (м’які, тверді). Дати зрозуміти, що це предмети однієї групи. Для кращого сприйняття потрібно супроводжувати демонстрацією, пісеньками, казками. Загалом, С. Лупан наполягає на тому, що батьки, вихователі повинні багато спілкувалися з дитиною, співати, читати, розмовляти, з самого її народження.

Програма навчання має ряд напрямків:


  • географія, історія, іноземна мова;
  • мистецтво (музика, малювання);
  • логіка, рахунок;
  • читання, письмо.

В результаті отримуємо гармонійний розвиток дитини відразу в декількох областях: фізичному (плавання, танці і т.п.), розумовому (логіка, письмо, рахунок, мовлення), естетичному ( музика, малювання, поезія). Методика дає можливість для повноцінного пізнання світу, розвитку здорової психіки, комунікабельність, адекватне сприйняття себе та оточуючого світу.

Особливості методики

Сесіль Лупан говорила, що материнство – це що хвилина праця. Мати дуже багато часу приділяє малюку.

Від батьків потрібно безкінечні запаси терпіння, веселого настрою, врівноваженості, бажання розмовляти.

Не підходить для авторитарних, та емоційно неврівноважених батьків.

У центрі «Snail»працюють групи раннього розвитку дитини, програми занять розроблені з використанням методики Сесіль Лупан, а також інших методів раннього розвитку. Можливі групові та індивідуальні заняття з професійними педагогами, які готові передати Вашому малюкові свої знання та досвід.

Розвиваємо Разом Великих геніїв Великого життя!!!

 

Інформативні джерела:


Наші контакти:

096 416 00 74

063 838 33 13