Заняття з дітьми раннього віку , Цікаві статті , Центр розвитку дитини Snail

Важливість занять з дітьми раннього віку

 

У ранньому віці дитина починає пізнавати світ. Для неї це є дуже важким завданням, адже дитина народившись  нічого не знає ні про цей світ, ні про тих, хто прийшов у нього раніше, ні про себе самого.  До того ж  малюку ще необхідно засвоїти ту саму здатність здобувати ці знання.

Природа наділяє малят різними здібностями та можливостями  пізнання  світу, в якому вони перебувають. Існує три основні ступені, за допомогою яких дитина здобуває певні знання:

-        Спостереження ;

-       Дослідження;

       Спілкування.

За допомогою занять з розвитку дитина може реалізувати ці три ступені здобуття знань. На заняттях дитина має що спостерігати, досліджувати та з ким спілкуватися. Якщо ці три умови не реалізовуються у тій чи іншій діяльності, то для дитини здобуття знань є дуже складним та проблематичним процесом, а її  розвиток затримується.

Щоб допомогти дитині у спостереженні, дослідженні та спілкуванні, батькам необхідно займатися зі своїми дітьми, тому що заняття, як і гра, забезпечують немовляті всі три умови його розвитку. Заняття з дитиною стає життєво необхідною умовою для всебічно розвиненої особистості у сучасному суспільстві.

Відповідно до віку малюка перші заняття дуже прості та короткотривалі, але завдяки їм у дитини правильно розвиваються рухи, мова, мислення і розпочинається спілкування не лише з рідними, а також зі світом, що її оточує.

Наші контакти:

096 416 00 74;  063 838 33 13Залишити коментар