Вміння дитини у 2-3 роки , Цікаві статті , Центр розвитку дитини Snail

Що повинна вміти дитина у 2-3 роки

 

Нерідко сучасні батьки ставлять перед собою запитання: «Що повинна вміти їхня дитина відповідно до свого віку?», «може вони щось прогавили?». Наводимо декілька напрямів, на які потрібно звернути увагу у розвитку  малюка, опираючись на які, батьки можуть прослідкувати перебіг вмінь та навичок дитини.

Можна здійснити такий  умовний поділ орієнтирів:

·        Математика (рахунок до 3, називання кольорів та фігур);

·        Розвиток мовлення (вміння називати предмети і дії, повторення невеличких віршів);

·        Увага  (знаходити  парні картинки, групувати і виокремлювати необхідні предмети);

·        Пам'ять (запам’ятовувати 2-3 картинки, 3-4 слова і ознаку предмета);

·         Мислення (збирання дрібних предметів, складання розрізаних картин із 2 -3 частин, знаходити і показувати названі деталі на картинках);

·        Дрібна моторика (ліпити ковбаски і кульки, малювати кружечки, крапки і свого роду лінії)

·        Навколишній світ (називати і впізнавати диких і домашніх тварин, риб);

·        Фізична підготовка ( стрибки на 2 ногах, повзання під предметами, біг з перешкодами, виконання найпростіших команд).

Це так званий вік «чомучок»,  головне батькам зберегти бажання дитини до пізнання нового власною поведінкою, відповідями, розповідями, організацією дозвілля малюка (відвідування лялькових вистав, творчих майстер класів, розвиваючих занять тощо).

Пам’ятайте, що кожна дитина індивідуальна та неповторна у своєму пізнані світу, особливо у цьому періоді свого життя, адже малюка цікавить все: чому щось відбувається і навіщо все це відбувається. Також у цей період важливим моментом є соціалізація дитини з її однолітками та комплексні заняття з розвитку, які складені відповідно до вікових потреб дитини та проводяться  фахівцями Центру розвитку дитини.

Наші контакти:

097 287 96 17;    063 838 33 13  

Залишити коментар