Мудрі книги для батьків , Центр розвитку дитини Snail

Мудрі книги для батьків

 

Здоров'я дитини і здоровий глузд його родичів

Корисні поради для батьків щодо здоров'я дитини, що можна дитині, а що ні, як уникнути небезпечних ситуацій знайдемо у книзі Євгена Олеговича Комаровського "Здоров'я дитини і здоровий глузд його родичів".

Ваш малюк від народження і до двох років

Відомі американські медики Вільям і Марта Сірс у своїй книзі "Ваш малюк від народження і до двох років" діляться порадами щодо того, що потрібно купити дитині для перших місяців життя, порадами по догляду: купання, масаж, як уникнути можливих психологічних проблем, подають докладний огляд вікових криз і досягнень, поради щодо здоров'я, профілактики і лікування.

Буквар для батьків

Дитина – це найкраща інвестиція. Це наше прагнення до покращення життя, світу, нас самих. Це головне природне покликання нашого єства. Занедбати цю «інвестицію» – означає розминутися з ціллю життя батьків. Відомо також, що ніякі гроші не замінять те багатство, яким є щасливі нащадки. 
Яцек Мицельський

Як виховати дитину і не збожеволіти

Виховання дитини - довготривалий і складний процес, який вимагає терпіння, любові та індивідуального підходу. Власним досвідом та порадами щодо виховання дітей в умовах практичної дисципліни ділиться відомий американський психолог Кевін Леман у своїй книзі "Як виховати дитину і не збожеволіти".